PártyKluby.cz

PŘIDAT UDÁLOST & EDITOVAT KLUB

Disco U Černého Orla

 
Typ zařízeníDisco klub, Noční klub
Kapacita200 osob
Hodnocení  ( 75 % )
Hlasování
Celkem hlasovalo2 návštěvníků
 
Provozovatelneuvedeno
Adresa Náměstí 10/8, 757 01 Valašské Meziříčí
Telefonneuvedeno
WWWneuvedeno
OkresVsetín
KrajZlínský kraj
Návštěvnost4900 návštěvníků
 
PopisDisco U Černého Orla patří mezi nejstarší hudební kluby ve Valašském Meziříčí. Stylové prostory v centru města jsou situovány do podzemních kamenných chodeb ze 13. století, které kontrastují s pečlivě uspořádaným moderním interiérem vybaveným pohodlným posezením, dvěma bary, prostorným tanečním parketem a rozsáhlém světelným a zvukovým parkem. Každý víkend se zde hraje široké spektrum hudby od současné rockové, pop a taneční po klasické oldies hity. Návštěvníci mají možnost ochutnat nepřeberné množství klasických alkoholických i nealkoholických nápojů včetně míchaných drinků. Samozřejmostí jsou také promo akce s různými dárky. Hladoví si mohou objednat teplá jídla, pizzu, těstoviny, atp. Častým kořením jsou i profesionální striptýzová vystoupení. Disco U Černého Orla je také oblíbeným místem firemních večírků, rozlučkových akcí a třídních srazů.

Fotografie

Provozní doba & vstupné

  Od Do Vstupné
Pondělí-
Úterý-
Středa20:0006:00-
Čtvrtek-
Pátek20:0006:00-
Sobota20:0006:00-
Neděle-

Vybavení & možnosti

Míchané nápoje, Občerstvení, Výherní automaty, Stolní fotbal, Jukebox, Parkoviště, Nealko, Alko nápoje, Obsluha, Reprodukovaná hudba, Mlha, Laserová show, Světelný park,

Hudební styly

Pop, Rock, House, Hip Hop, D'n'B, Trance, Techno, R&B,Plánované události

Žádná plánovaná akce

Další akce »

Záznamy událostí

DatumNázev akcePopis 
10.4.2009ALL INCLUSIVE s našimi djs - HORNÍ PATROUž tento pátek 10.4. klub KAMIKAZE uvádí další ALL INCLUSIVE PARTY v horním patře. Kluci to mají za 350 a holky za 250. Pro reservace míst k sezení pište na mail rezervace@kamikazeclub.czTato adresa j...info »
Více záznamů »KONTAKTY & REKLAMA | Mapa webu | Odezva 0.0127s | Copyright © 2008 - 2013, Párty kluby.cz (události, hudba, zábava)