Chcete-li podtrhnou svou ženskost a vzbudit touhu v partnerovi, erotické košilky vykonají půlku práce za vás. Zvolit správný střih však může  být  pro někoho věda. Ačkoliv některé ženy si na sebe mohou obléknout klidně i pytel a bude jim to slušet, mnoho dam má problém najít takové prádlo, aby se v něm cítily sebejistě a sexy. Pokud patříte mezi druhou zmíněnou skupinu, pak pro vás budou užitečné následující řádky.

Erotické košilky pro moletky

Moletky neboli baculky by měly při volbě střihu dbát na to, které partie chtějí zakrýt a které naopak vyzdvihnout. Na každé ženě je něco krásného. Mnoho mužů má například rádo velký zadeček nebo prsa. Obdařené dámy tohoto faktu mohou využít a vybrat prádlo, které bude zdůrazňovat tyto partie. Pokud se můžete pyšnit bujným dekoltem, nebojte se ho odhalit a zvolte košilku s pěkným výstřihem. 

Pakliže máte větší bříško, ale jste pyšná na své nohy, klidně sáhněte po volnější sexy mini košilce, která schová faldy na bříšku, ale zároveň odhalí přednosti, na které chcete upozornit. Máte-li postavu ve tvaru přesýpacích hodin, vůbec se nezdráhejte toho využít a oblékněte sexy vypasovanou košilku. Je jedno, jestli máte kila navíc! V případě, že máte výrazně zúžený pas oproti bokům, vypasované noční prádlo bude vaší postavě lichotit.

Pozor na výrazné zdobení

Bohatě zdobené noční prádlo je trochu zrádná záležitost. Někdy může zaujmout a vypadat dobře, ale existují případy, kdy takové modely hraničí s nevkusem. Také je potřeba zvážit, zda máte na tento typ košilek vhodnou postavu. Kousky, které jsou zdobené různými prvky a doplňky, vám totiž mohou snadno přidat na objemu. Například mašle nebo široká krajka je vhodná spíše pro štíhlejší figury. Moletky by měly vybírat raději košilky bez zdobení, jednoduché a ideálně v tmavších odstínech.

4 nejčastěji používané materiály

Základem vkusného erotického prádla není jen vhodně zvolený střih, ale také použitý materiál. Dnes se už sexy košilky šijí z různých textilií. Často mezi nimi převládají umělé tkaniny. Ty nemusí být vždy nejhorší variantou. Naopak jsou často velmi příjemné na těle, lehké a vzdušné. Potíž občas bývá s jejich životností. Některé umělé tkaniny jsou méně odolné, než ty přírodní. Vybírat byste si však měly vždy podle vašeho vkusu a hlavně podle toho, co je vám nejpříjemnější. Mezi nejoblíbenější materiály určené pro erotické košilky patří následující čtyři zástupci:

  1. bavlna – přírodní antialergenní textilie, u níž člověk ví, co čekat,
  2. satén – velice elegantní lehoučký vzdušný materiál, který vypadá dobře snad na každé postavě,
  3. semiš – textilie pro pikantní chladné večery,
  4. latex – materiál pro odvážnější ženy, které si potrpí na odvázanější postelové hrátky.

Krajka pro romantickou atmosféru

Ne každý muž nebo žena si potrpí na odvážné erotické modely. Někteří dávají přednost romantickému prádlu, které podtrhne ženskost a zároveň je velice sexy. Typickým příkladem takových kousků jsou krajkové košilky. Jedná se o klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Vhodně zvolená krajka může krásně zalichotit vaší postavě a vyvolat vášeň u vaší drahé polovičky. Nejčastěji se vyskytuje na lemu košilek. Buď ji najdete na kraji sukýnky, ve výstřihu nebo na ramínkách či rukávech. Krajkové prádlo je dobré si osahat, jelikož ne každá krajka je příjemná na dotyk. Některé materiály jsou pevnější a hrubší, jiné naopak velice jemné, skoro jako pavučina. Záleží tedy jen na vás, čemu dáte přednost.

A to je vše k tématu erotických košilek. Dozvěděli jste se, jaké materiály jsou nejoblíbenější a pro koho jsou vhodné jaké střihy. A zjistili jste,  proč nic nezkazíte, vsadíte-li na krajkové prádlo. Teď už víte, čemu se vyhnout a které prvky a modely naopak upřednostnit. 

A jaké modely uchováváte v šatníku vy? Máte rády svůdné erotické košilky ze saténu, latexu nebo bavlny? Pochlubte se nám v komentářích, na jaké kousky nedáte dopustit!

Markéta Jeřábková