Zbožňujete erotické masáže, ale ještě jste nevyzkoušeli Nuru masáž? Chcete romantický a smyslný plán na erotický večer s partnerem? Pak právě pro vás máme jak na erotickou masáž ve stylu Nuru. Díky těchto instrukcí krok za krokem si ji můžete užívat v pohodlí domova kdykoliv budete mít chuť.

Abyste mohli svému partnerovi poskytnou Nuru masáž, nemusíte být zrovna profesionálové. (Mimochodem, pokud chcete zažít nuru masáž skutečně profesionální, zkuste oslovit masérky, jaké najdete na www.pleasure-world.com). 

Trocha přípravy nicméně pomůže zážitek vylepšit, přeci jen to není úplně běžná každodenní činnost.

Při Nuru masáži se jedna osoba, většinou žena, klouže svým nahým tělem po těle masírovaného. Tento kontakt dokáže být velmi uvolňující a vzrušující zároveň, a proto není divu, že se na konci zapojují různé prvky erotiky, avšak není to pravidlem.

Původem se jedná o Japonskou tradiční smyslnou masážní techniku praktikovanou již od dávných časů. Při této masáži tělo na tělo se musí používat dostatečné množství gelu, aby to dostatečně klouzalo. Většinou se používá speciální Nuru gel vyrobený z mořských řas.

Když říkáme, používá gel, myslíme tím opravdu hodně gelu. Je očividné, že budete muset použít speciální prostěradlo nebo se alespoň pojistit ručníky, jinak se nevyhnete mazlavému nepořádku.

Že prý nás čeká v budoucnu sex s roboty? Pokud nejste příznivci těchto radovánek a stále si nejraději ze všeho užíváte klasický sex, tak se držte tohoto článku, začínáme!

Jste připravení udělat svému partnerovi domácí Nuru masáž? Tady máme 4 tipy, aby se vám to hned napoprvé skvěle vyvedlo!

1. Připravte si masážní gel, popř. olej

Není nezbytné kupovat speciální gely, avšak Nuru gel by měl fungovat pro tyto účely nejlépe. Zejména protože:

· Je transparentní

· Nedělá skvrny

· Nevysouší se rychle, na rozdíl od jiných gelů na vodní bázi

· Snadno se omývá

· A hlavně skvěle klouže!

Co dělat, když nemáte speciální gel? Nic se neděje, běžné oleje stačí také. Jediné, co byste si měli pohlídat je, aby to byl levnější, přírodní, transparentní olej jelikož:

· Se může dostat do kontaktu s vašimi intimními partiemi – zde by masážní gel (zvláště nějaký hřejivý) velmi nepříjemně pálil a vaše snaha by tak mohla namísto úspěchu skončit trapasem

· Budete ho potřebovat hodně. Malá lahvička drahého oleje asi nebude finančně optimální varianta…

· Nechcete, aby vám vše okolo obarvil

Výtečně poslouží kokosový či palmový olej. Pro tyto účely jsou skvělé (i přesto, že dělají fleky) jelikož mají úžasnou vůni, která vás v mžiku přenese do smyslné tropické atmosféry.

Nezáleží tolik na tom, co si vyberete, jako na tom, abyste gel či olej prohřáli. Příjemně teplé mazání má velice uvolňující a vzrušující účinky.

2. Použijte vhodné povlečení

Nezničte si své nejlepší povlečení. Buďto si kupte nějaké levné speciálně pro tuto příležitost, překryjte povlečení nebo využijte nafukovací lehátko.

Skvělé využití pro jinak striktně letní pomůcku, co říkáte?

Stačí přes lehátko uprostřed místnosti hodit příhodnou deku, dát okolo několik svíček a můžete partnera přivítat ve vašem domácím masážním salóně.

3. Masírujte celým svým tělem – je to přece Nuru masáž!

Masírovaní celým tělem je srdce Nuru masáže. Uvelebte si partnera na břicho, naneste dostatek mazání na obě vaše těla a pomalu se na něj položte. Použijte své ruce, abyste plynule přenášeli váhu a uvedli se do pohybu.

Zkuste si představit, že jste vlna, která se houpe sem a tam na okraji moře a stejně tak jezděte po partnerovi. Pomalé pohyby dopředu a zpátky. Pokud se v tom zorientujete rychle, zkuste i krouživé pohyby, ale ty jsou už o něco obtížnější.

4. Pozor, používáte-li kondomy! Masážní olej jim nesvědčí

Pokud dbáte na bezpečný sex a používáte tak kondomy, mějte se na pozoru, jelikož kondomy si nerozumí s některými oleji a lubrikanty. Mohou se tak významně zhoršit vlastnosti materiálu kondomů a dojít k prasknutí.

Pokud však kondomy nepoužíváte, nic nebrání plynulému přechodu k sexu ihned po skončení Nuru. Jen v některých zemích byste potřebovali ještě jednoznačný souhlas – změna zákona ve Švédsku způsobila, že sex bez jednoznačného souhlasu je de facto znásilnění.

Užijte si to! Sex má být hravá a příjemná zábava, a proto masírujte tak, aby vás to oba dva bavilo!

Máte-li nějaké, otázky nebo pokud se nebojíte sdílet své zkušenosti, napište nám zde do komentáře.

Markéta Jeřábková