Ženské boky jsou pro někoho symbolem plodnosti, sexuálním stimulantem, pro mnoho žen jsou však zhmotněným trápením. Při každodenním pohledu do zrcadla touží řada z nich něco změnit. Mají několik možností. První možností je schovat zrcadlo. Mezi další možnosti patří například hubnutí pomocí stravy a cvičení. Jako dokonalý doplněk našeho snažení o nový životní styl se pak nabízejí zákroky na klinice estetické chirurgie. Ano, stále je řeč o ženských bocích! Dnešní moderní metody kvalitních klinik si totiž velmi lehce poradí s jejich úpravou a vylepšením jejich celkového vzhledu. Vítejte ve světě krásných zpevněných boků bez přebytku tukové tkáně s krásnou pletí jako bonusem!

Liposukce

Liposukce boků není žádnou novinkou. Díky ní dokážou moderní metody šetrně a velmi efektivně zbavovat objemnější ženské partie tukových buněk. Celý proces spočívá v aplikaci účinné látky do tukové tkáně. Ta ji šetrně připraví na následné odsátí tuku. Zákrok je díky místnímu znecitlivění v podstatě bezbolestný a již krátká rekonvalescence a nošení speciálního stahovacího prádla stačí na návrat do běžného života.

Liposukce Apolex

Tento moderní způsob odsávání nadbytečných tukových buněk využívá ke svým výsledkům neinvazivní radiofrekvenci. Díky ní se na bocích klientky nejen zmenší celkový objem, ale kůže, na kterou se zákrok také zaměřuje, je následně jemná a hladká. Nezapomínejme ani na celulitidu, tento zákrok se věnuje i její eliminaci.

Jak účinně zahladit strie a jizvy?

Na ženských bocích se často objevují strie. Například v pubertě, při rychlém růstu nebo také při výraznějším přibrání na váze. Ani strie nejsou pro moderní techniky žádným problémem. Můžeme si vybrat, jestli k zákroku použijeme radiovou frekvenci s pomocí jehliček, laserový CO2 paprsek nebo například injekce s obsahem kortikosteroidů. Stejným způsobem se dají odstraňovat například pooperační jizvy nebo jizvy po nehodách.

Přebytečná kůže? Žádný problém!

Pokud máte za sebou úspěšné hubnutí, může vás trápit povadlá kůže. I s ní si na plastice díky body liftingu poradí!

Neinvazivní zákroky

Pokud se bojíte bolesti, neklesejte na mysli. Dnešní špičkové technologie dokážou bojovat proti nedostatkům ženského těla i neinvazivně. To znamená bez bolestivých zákroků jehlou nebo skalpelem. Objevte novinku na poli úprav zevnějšku pomocí radiofrekvenční lipolýzy nebo také vibrační liposukce. Ta dokáže pomoci s tvarováním ženských boků, eliminací vrásek a s celkovým posílením pokožky této problematické partie.

Jak stylově zamaskovat větší boky?

Pokud jste na začátku boje s většími boky, máme tu pro vás několik tipů, jak je pomocí oblečení zamaskovat. Díky těmto nápadům získáte zpět své sebevědomí a možná to bude i ta správná motivace pro štíhlé boky, ať už s použitím jakékoliv metody!

Půjčky na plastiku?

Ano, pokud jste se rozhodly něco změnit na své vizáži a zrovna nemáte našetřeno, máme pro vás řešení. Většina klinik nabízí i operace na splátky. Můžete si tedy půjčit a jít na zákrok hned. To je alespoň motivace!

Dárkové poukazy

Další specialita moderní doby – zákrok na plastické chirurgii můžete zakoupit jako poukaz a někomu jej věnovat. Můžete také věnovat voucher v konkrétní hodnotě bez specifikace zákroku, na který bude voucher určen.

Slevové karty

A máme tu naše oblíbené slevy. Nečekejte je ovšem na slevových portálech. Pokud plánujete nějaký zákrok na specializované klinice, sledujte její web, podle našich zkušeností se na něm tu a tam objeví velmi zajímavá sleva. Třeba budete mít štěstí i vy!

A co vaše boky? Jste s jejich vzhledem spokojena nebo naopak celoživotně bojujete s jejich velikostí? Není pro vás dnešní nabídka zákroků tím správným časem k návštěvě specializované kliniky?

Markéta Jeřábková