O tom, že některé krásky jako Simona Krainová, Dara Rolins, Vilma Cibulková nebo milovnice bohatých mužů Dominika Mesarošová mají silikonová prsa, nejspíš všichni víme. Existují však krásky, které se svým silikonovým poprsím až tak nechlubí a možná o jejich zvětšení ňader na plastice ani nevíte. Chcete vědět, které to jsou?

Michaela Nosková

Tato finalistka Superstar z Brna se prosadila v muzikálu. Na této zpěvačce však naštěstí nejsou zajímavé pouze její silikony. Herectví studovala v New Yorku, zpěv v Londýně a byla dokonce přes svůj nízký věk nominována na cenu Thálie. Úspěšná byla také v několika mezinárodních pěveckých soutěžích. Míša má i po dítěti krásnou postavu a silikony jí skvěle sluší!

Zorka Hejdová

Tuto sličnou blondýnku si možná hned nevybavíte, ale když vám připomenu rádio Evropa2, budete nejspíš vědět. Pravidelně zde totiž vysílá odpolední show s Tomášem Zástěrou, který se proslavil účastí v reality show Survivor. Zorka je manželkou Míry Hejdy, se kterým v minulosti moderovala Snídani s Novou. Silikonová prsa si nechala udělat pro dobrý pocit a pocit ženskosti. Má je od roku 2014.

Ivana Wojtylová

Tato česká herečka, kterou můžete vidět převážně v divadelních rolích, účinkovala například i v retro seriálu Vyprávěj. Objevila se také v sériích Rapl nebo Specialisté. Překvapivě si nechala prsa operovat až ve svých osmapadesáti letech. Chtěla prostě napravit následky stárnutí a na prknech se cítit zase žensky, když je již trojnásobnou babičkou. Kdo tuto herečku nezná, ale její jméno mu přijde povědomé… ano, trefa do černého! Je relativně blízkou příbuznou někdejšího papeže Jana Pavla II., jehož civilní jméno bylo Karol Josef Wojtyla.

Miluše Bittnerová

Tato krásná herečka, která je typickým příkladem slovanské krásky, se pro plastickou operaci rozhodla po porodu dcery. Přinutila ji k tomu diastáza a také unavené poprsí. Zranění v těhotenství jí nedovolilo cvičit tak, jak by si představovala, proto vyhledala pomoc estetického chirurga. A dobře udělala, moc jí to totiž sluší. Milušku znáte nejspíš z divadla a také z rádia Impuls, kde moderuje pořad společně s Janem Krausem. Momentálně hostuje v divadle Adverte. Tato temperamentní blondýnka se také věnuje charitě a podpoře dětských domovů.

Gabriela Partyšová

Tato rodačka z Brna se svými silikony až tak moc netají. Dovezla si je prý ze Spojených států a pomohly jí nalézt sebevědomí po porodu. Ve stejné době využila pobytu na klinice a nechala si provést liposukci v oblasti stehen. Tato moderátorka se pravidelně objevuje na TV Nova a můžete ji potkat i na spoustě společenských akcí.

Poznáte české silikony?

Téma silikonů je v současnosti natolik v kurzu, že na něj oblíbený web dokonce vytvořil kvíz. Poznáte, které české celebritě patří vyfocený hrudník?

Zahraniční krásky? 

Samozřejmě i v zahraničí najdeme krásky, do kterých byste hned na první pohled možná zvětšení prsu netipli. Nám se líbí, jak si nechala prsa udělat například Mariah Carey, její postavě to dalo parádní šmrnc. Ale například Salma Hayek, která měla poprsí bujné i před operací, podle nás plastiku vůbec nepotřebovala…

Jak se vám líbí naše silikonové krásky? Jste zastánci zásadních změn vzhledu na klinikách plastické chirurgie? Jaká je hranice mezi přirozeně působícím vzhledem a nepěknou přehnaně silikonovou kráskou? Napište nám, které silikonové krásky se vám s umělými vnady líbí a které to podle vás již přehánějí!

Markéta Jeřábková